IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Respak Sp. z o .o.

Historia, misja i cele firmy

 Historia, misja i cele firmy.

Respak Sp. z o .o. została założona 14.02.1995r. w Rzeszowie. Od początku swej działalności firma zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju opakowań z tektury litej i falistej.

 

Obecnie siedziba spółki mieści się przy ul. Gen. St. Maczka 8. Pod aktualnym adresem firma działa od 1 stycznia 2001r.
Misją firmy Respak Sp. z o. o. jest dostarczenie wysokiej jakości produktów, a tym samym maksymalizacja satysfakcji klienta.


respak-mapka

 

Podstawowym celem firmy jest osiągnięcie wyższego przyrostu sprzedaży, dbałość o rentowność firmy ku podniesieniu jej wizerunku, oraz zadowoleniu pracowników.

 

Produkty i usługi

Głównym asortymentem produkcji firmy Respak Sp. z o .o. są opakowania jednostkowe, składane, fasonowe i klapowe z tektur litych, falistych białych lub szarych. Firma produkuje również opakowania zbiorcze z tektury trzy i pięciowarstwowej o rozkroju do 6m2. Na produkowanych opakowaniach firma wykonuje również dowolny nadruk w 1-4 kolorach metodą sitodruku lub fleksograficzną.

 

Cena gotowego wyrobu kształtuje sie w zależności od rodzaju surowca wchodzącego w skład tektury oraz od ilości zamawianych opakowań. Głównymi odbiorcami wyrobów firmy Respak Sp. z o .o. są zakłady posiadające certyfikaty jakości, ustaloną markę na rynku światowym i duże wymagania co do jakości dostarczanych im opakowań, dlatego też współpraca z nimi jest najlepszym gwarantem jakości firmy.

 

Dodatkowym atutem firmy Respak Sp. z o. o. jest to, iż posiada ona certyfikat ISO 9001:2000 na wszystkie produkowane przez siebie wyroby.

respak-polityka-jakosci

 

Podstawową funkcją opakowań jest ochrona produktu przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnym oddziaływaniem otoczenia (wilgoci, ciepła, światła itd. ) O walorach użytkowych decyduje więc najczęściej materiał, z którego jest wykonane i konstrukcja opakowania, dostosowana do konkretnego produktu.
Tektura falista, z której firma Respak Sp. z o .o. produkuje swoje wyroby, spełnia wszystkie te wymagania. Umiejscowiona miedzy warstwami płaskimi warstwa pofalowana stanowi doskonałe zabezpieczenie produktu przed wstrząsami i uderzeniami. Opakowania firmy Respak Sp. z o o są wykonane dokładnie tak, jak wymaga tego odbiorca. Może on wybierać między pudłami wykonanymi z kilkunastu rodzajów tektur falistych o różnych właściwościach, dostosowanych do rodzaju produktu, który ma być zapakowany.

 

Zakład produkuje różnego rodzaju opakowania tekturowe: fasonowe lub klapowe, szyte lub klejone. Poza tym, firma wykonuje również opakowania nietypowe, na specjalne zamówienie klienta.

 

Opakowania klapowe.
Są to najprostsze pod względem konstrukcji opakowania, spełniające głównie funkcje transportowe i ochronne dla pakowanych w nie produktów. Respak Sp. z o .o. oferuje bardzo szeroki wybór opakowań klapowych zbiorczych i jednostkowych, szarych i kolorowych z nadrukiem fleksograficznym, klejonych lub zszywanych.

 

Pudła fasonowe (wykrojnikowe)
Są wyrobami o bardziej skomplikowanej konstrukcji i zwykle bardziej rozwiniętym, bogatym nadruku. Są indywidualnie projektowane i dostosowane do pakowanych produktów, podkreślając ich indywidualność, a zarazem ułatwiając identyfikację.

 

Odpowiednio skonstruowane, mocne i ekonomiczne opakowania z dnem klejonym wielopunktowo, maksymalnie oszczędzają czas i pieniądze klientów firmy Respak Sp. z o .o. Zaletami tego typu opakowań są oszczędność materiału i łatwość składania. W pudła z tektury falistej można też pakować bardzo duże i ciężkie wyroby takie jak pralki, lodówki, bojlery itp.

 

Respak Sp. z o .o. w swojej ofercie ma również różnego rodzaju opakowania foliowe (HDPE, LDPE), folie maszynowe, rękawy foliowe, folie stretch ręczną i maszynową, folię bąbelkową, pianki oraz różnego rodzaju wypełniacze zabezpieczające pakowany towar tak, aby nie uległ on zniszczeniu podczas transportu. Klient może zaopatrzyć się u nas również w różnego rodzaju artykuły pomocnicze, potrzebne do pakowania takie jak taśmy, zapinki, spinacze itp.